logo-fb.png Římskokatolická farnost Zašová

FB-Farnost-Zasova.jpg

Římskokatolická farnost Zašová

www.facebook.com

Římskokatolická farnost Zašová. Religious Organization

Oznámení

Ohlášky Římskokatolické farnosti ZAŠOVÁ, 9. srpna 2020

19. neděle v mezidobí, 33. týden

 

Příští neděli bude mimořádná sbírka na opravy a údržbu našeho kostela. Nezapomínejte také vzadu v kostele na kasičku na dary pro TV NOE. Pán Bůh zaplať za Vaši štědrost!


Ve čtvrtek 13. 8. bude v kostele ve Veselé mariánské večeřadlo – fatimský den. V 16:00 začne adorace + růženec, v 17:00 mše sv. Ve čtvrtek večerní adorace v Zašové nebude.

 

V sobotu je Slavnost Nanebevzetí Panny Marie. Je to doporučený zasvěcený svátek. Mše sv. zde bude už v pátek jako vigilie slavnosti v 18:00. Ve Veselé mše sv. nebude. Hlavní mše sv. bude v sobotu v Zašové v 14:30.

 

V sobotu 15. 8. 2020 bude ve 12 hodin požehnán znovupostavený Mariánský sloup na Staroměstském náměstí v Praze (od 10:00 to bude přenášet TV NOE).

 

Svobodovi z Krhové stále zvou na zájezd do Francie.

 

V zákristii jsou k dostání čerstvé Zašovské oplatky


Aktualizováno (28 Červenec 2017)

Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017

 

Banner01.png

Webkamera ve Stračce
Regionální večeřadla MKH 2020

 

 

putovni-veceradla-MKH-2020

Zprávičky z Proglasu
  • "Všechno přestane existovat a jsi jenom ty, letadlo a příroda."
    Adam Jandora se létání rozhodně nebojí - pracuje na brněnském letišti jako řídící letového provozu a ve svém volném čase létá na kluzácích i v motorových letadlech. Jaké to je, být ve vzduchu a řídit letadlo? A jak je možné, že je létání nejbezpečnější dopravní prostředek? S pilotem Adamem jsme navštívili letiště v Medlánkách, kde se jako malý kluk létání začal učit.
  • Zdravotní stav Benedikta XVI. se zlepšuje, uvedl jeho sekretář
    Zdravotní stav emeritního papeže Benedikta XVI. je na cestě k zlepšení, prohlásil jeho osobní sekretář, arcibiskup Georg Gänswein pro německý list Südkurier. Uvedl, že ustupuje virové onemocnění takzvanou obličejovou růží (Herpes Zoster), což umožňuje snížit příděl léků, jež 93letého emeritního papeže oslabovaly.
  • V Sydney vandalové poničili sochu sv. Františka z Assisi
    Socha svatého Františka z Assisi se stala terčem útoku vandalů v australském městě Sydney. Ti mu usekli hlavu. Tamní duchovní správce v reakci na událost vyzval k modlitbě.