logo-fb.png Římskokatolická farnost Zašová

FB-Farnost-Zasova.jpg

Římskokatolická farnost Zašová

www.facebook.com

Římskokatolická farnost Zašová. Religious Organization

Oznámení

Ohlášky Římskokatolické farnosti ZAŠOVÁ, 17. března 2019

2. neděle postní, 12. týden


 

Dnes se koná mimořádná sbírka na opravy a údržbu kostela. Vzadu v kostele je také kasička na finanční dary pro květinovou výzdobu na Velikonoce. Pán Bůh zaplať za Vaši štědrost.

 

Dnes budou mít děti křížovou cestu o ¼ hodiny dříve, tedy 14:15. Prosím, aby přišly už v 13:45. Hned potom zveme na Cestománii o celosvětovém setkání mládeže v Panamě do KD Zašová, začátek v 15:00.

 

Příští neděli 24. 3. zde bude TV NOE natáčet v přímém přenosu mši sv. v 10:30. Prosíme o hojnou účast. Ranní mše sv. bude muset být už v 7:00!


Ve středu v 15:30 odpoledne pokračuje na faře
setkání dětí, které se připravují na 1. sv. přijímání. Ve středu v 17:00 přede mší sv. bude také setkání společenství Modlitební stráž v sále na faře.


Ve čtvrtek večer zde
bude adorace.

 

Prosím přihlášené na zájezd do Francie letos v srpnu, aby zaplatili další zálohu: do 20. března II. záloha 2.500,- Kč. Kdo chce, může zaplatit celkovou cenu.


Centrum pro rodinu zve na
postní duchovní obnovu s Otcem Martinem Sklenářem z Prahy. Duchovní obnova se koná v sobotu 30. 3. v Zašové, je nutné se předem objednat, bližší informace na plakátku.

 

Ve farním lese je třeba dokončit prořezávku mladého borového lesíka. Kteroukoliv sobotu (i všední den) je možné tam řezat dřevo a zdarma si odvézt.

 


V pátek sundali
vitrážová okna.

Ohlášky Římskokatolické farnosti ZAŠOVÁ, 17. února 2019

6. neděle v mezidobí, 8. týden

Aktualizováno (28 Červenec 2017)

Celostátní setkání mládeže Olomouc 2017

 

Banner01.png

Webkamera ve Stračce

Aktuální obraz kamery Zašová - Stračkav

(V případě potřeby klikněte 2x)

Zprávičky z Proglasu
  • Knihovnička: Eucharistie jako revoluce našeho nitra
    Mimořádnou knihu anglického dominikána Timothyho Radcliffa "Proč chodit do kostela?" reflektuje nedělní Knihovnička Proglasu. Poslouchejte v neděli 24. března o půl druhé odpoledne, opakujeme v sobotu 30. března ve 13.30.
  • Programové tipy (25.–31. 3. 2019)
    V týdnu od 25. března vysíláme například Kafemlýnek na téma Knížky pro věřící děti i jejich rodiče nebo Knihovničku o nové knize salesiána Zdeňka Jančaříka s názvem Miláček Páně.
  • Slyšte, lidé! – Sólo pro saxofon 2
    Po necelém roce jsme v rámci týdeníku Slyšte, lidé! připravili přehled novinek českých i světových saxofonistů. V pořadu Sólo pro saxofon 2 uslyšíte například Američany Branforda Marsalise a Donnyho McCaslina, Čechoameričana Karla Růžičku nebo polského hráče Kubu Więcka. V premiéře poslouchejte v sobotu 23. března, poté bude pořad k dispozici v audioarchivu.