Aktuality

ohlášky týdne

Aktualizováno (25 Srpen 2019)
TiskEmail

Ohlášky Římskokatolické farnosti ZAŠOVÁ, 25. srpna 2019

21. neděle v mezidobí, 35. týden

 

Příští neděli opět ranní mše sv. nebude! Na hrubou mši sv. v 10:30 přijede zástupce. Také bude mše sv. v 9:00 ve Veselé. Příští neděli se poutníci vrací z Francie okolo poledne, tak večer zde bude v 18:00 mše sv.


Minule byla mimořádná sbírka na opravy a údržbu našeho kostela. Vybralo se 19.100,- Kč, Pán Bůh zaplať za Vaši štědrost!


Charita pořádá již tradiční pouť seniorů na Sv. Hostýn a to v úterý 17. 9. 2019. Přihlašovat se můžete v zákristii.


Prosím poutníky do Medžugorje, aby zaplatili doplatek za zájezd. Autobus je už skoro plný (6 míst je ještě volných).


S farností Valašské Meziříčí plánujeme v termínu od neděle 10. do čtvrtka 14. 11. 2019 poutní zájezd do Říma na výročí svatořečení sv. Anežky (1 autobus – Svobodovi). Cena 3.300,- Kč a 10,- EUR. Více na plakátě na vývěsce. Přihlaste se se zálohou 1.000,- Kč v zákristii.


CPR Valašské Meziříčí pořádá Duchovně – relaxační pobyt v Rajnochovicích pro ženy v termínu 13. – 15. 9. 2019. Více informací na plakátě ve vývěsce.


Rožnováci zvou na cyklopouť na Turzovku v sobotu 31. 8. 2019. Bližší informace na plakátě ve vývěsce.

 

Dětská mše sv. bude až 8. 9. Nyní po mši sv. děti dostanou balíček, kde najdou plakát a krabičku na obrázky, které budou dostávat každou neděli, a také návod – co s tím.

OhláškyŘímskokatolické farnosti ZAŠOVÁ, 17. února 2019

6. neděle v mezidobí, 8. týden

FB

Aktualizováno (18 Únor 2018)
TiskEmail

logo-fb.png Římskokatolická farnost Zašová

FB-Farnost-Zasova.jpg

Římskokatolická farnost Zašová

www.facebook.com

Římskokatolická farnost Zašová. Religious Organization

První svaté přijímání 2019

Aktualizováno (09 Červen 2019)
TiskEmail

 

1-Sv.-prijimani-2019


Klikněte pro zvětšení

 


Medailonek Zašová

Aktualizováno (07 Duben 2019)
TiskEmail

 

Medailonek Zasova

 

Stažení medailonku o Zašové

 

Pokud se vám po kliknutí zobrazí automatické přehrávání videa v novém okně prohlížeče, klikněte na video pravým tlačítkem a zvolte "uložit" nebo "uložit jako".

 


 

Světový den mládeže v Panamě s papežem Františkem

Aktualizováno (17 Březen 2018)
TiskEmail

Milí mladí přátelé,

blíží se čas Květné neděle, doba, kterou sv. Jan Pavel II. věnoval právě vám mladým ke společnému setkávání. Papež František letos na něj navázal s mottem „Neboj se, Maria, neboť jsi našla milost u Boha“ (Lk 1,30). Maria je nám dávána za vzor, abychom „neměli strach“ otevřít brány svého života druhým. Rád bych vás povzbudil, ať nemáte strach a přijedete na setkání mládeže.

 

Pokud uvažujete o účasti na blížícím se Světovém dni mládeže v Panamě s papežem Františkem v lednu příštího roku, prosím přihlaste se co nejdříve. Těším se na setkání s vámi.

 

Rád bych Vás také pozval na web signaly.cz, kde na Květnou neděli Sekce pro mládež otevírá databázi materiálů pro společenství mládeže.

 

Myslím na vás v modlitbách,

 

+ Mons. Pavel Posád

biskup delegát pro mládež


 

 


 
Webkamera ve Stračce

Aktuální obraz kamery Zašová - Stračkav

(V případě potřeby klikněte 2x)

Regionální večeřadla MKH 2019

 

MKH2019 regionalni veceradla 2019


Zprávičky z Proglasu
  • Programové tipy (26.8. – 1. 9. 2019)
    V týdnu od 26. srpna naladíte na Proglasu například reportáž o projektu Dobrokáva nebo pořad věnovaný organizaci Sananim, která pomáhá lidem se závislostí na hazardu.
  • Slyšte, lidé! – Střípky z židovské hudby
    Současná židovská nebo židovskou kulturou inspirovaná hudba bude náplní dalšího vydání našeho týdeníku Slyšte, lidé! Uslyšíte například mezinárodní pražskou skupinu Shum Davar, kapelu Klec, izraelské hudebníky Avishaie Cohena, Yonatana Gata a Itamara Borochova nebo projekt Yiddish Glory, který hraje písně z pozůstalosti sovětských židů z doby druhé světové války. Představíme si také dvě nejnovější alba skupiny Mojše Band, která se věnuje historické i současné židovské tvorbě ze Slovenska, a píseň s tematikou židů a druhé světové války nám zahraje skupina Nerez & Lucia. Premiéra 31. srpna v 19.15, poté možnost poslechu z archivu.
  • Brněnský projekt mění kávu za dobré skutky
    Nalaďte si v pondělí 26. srpna ve 20.15 premiéru pořadu o Dobrokávě, projektu, který se snaží mezi lidmi násobit dobré skutky.