Cizojazyčné texty

Aktualizováno (24 Květen 2015)
TiskEmail

Přidány cizojazyčné texty o kostele Navštívení Panny Marie v Zašové

 

Kirche Maria Heimsuchung Deutch

Churh of the Visitation of the Blessed Virgin Mary English

Chiesa della Visitazione della Vergine Maria e il monastero Ilaliano

Kościól Nawiedzenia Marii Panny Polski

Webkamera ve Stračce
Zprávičky z Proglasu
  • Svět si připomněl Mezinárodní den uctění památky obětí holokaustu
    Papež František a další světoví představitelé vzpomněli a uctili oběti nacistické perzekuce. "Holokaust, neboli šoa, je největším zločinem lidských dějin," řekl prezident Miloš Zeman na úvod svého projevu při on-line česko-izraelském setkání konaném při příležitosti Dne památky obětí holokaustu a předcházení zločinům proti lidskosti, který je v České republice stanoven jako významný den od roku 2004. 
  • Připomínka Mozartova výročí
    Také čtvrteční polední Hudební siesta bude věnovaná jedinému skladateli. Ve středu27. ledna 2021 totiž uplynulo nejen 120 let od úmrtí G. Verdiho, ale také 265 let ode dne, kdy se v Salcburku narodil Wolfgang Amadeus Mozart.
  • Šabatová: Naslouchání xenofobním hlasům je cesta do pekel
    V Mezinárodní den památky obětí holokaustu a předcházení zločinům proti lidskosti se s hosty vysílání zamýšlíme nad situací současné české společnosti. Nakolik jsme imunní vůči projevům antisemitismu a xenofobie? Jaký je náš postoj k menšinám, speciálně k té romské? Na zhodnocení jejích zkušeností v této oblasti jsme se v dnešní relaci 13+ ptali Anny Šabatové – někdejší spoluzakladatelky Výboru na obranu nespravedlivě stíhaných, signatářky Charty 77, veřejné ochránkyně práv z let 2014-2020.